WPBakery Visual Composer v3.6.14.1 - en to nl_NL translation catalogue (638 entries)

en: Dowload new version from CodeCanyon.
nl_NL: Download nieuwe versie van CodeCanyon

en: Update Visual Composer now.
nl_NL: Update Visual Composer nu

en: Hola! Please <a href="%s">activate your copy</a> of Visual Composer to receive automatic updates.
nl_NL: Hola! <a href="%s">Activeer alstublieft uw product</a> van Visual Composer om automatisch updates te ontvangen.

en: There is a new version of Visual Composer available. <a href="http://bit.ly/vcomposer" target="_blank">Download version <b>%s</b></a>.
nl_NL: Er is een recentere versie van Visual Composter beschikbaar. <a href="http://bit.ly/vcomposer" target="_blank">Download versie <b>%s</b></a>.

en: Add/remove picture
nl_NL: Afbeelding toevoegen/verwijderen

en: Finish Adding Images
nl_NL: Afbeeldingen toevoegen afronden

en: Add Image
nl_NL: Voeg afbeelding toe

en: Add Images
nl_NL: Voeg afbeeldingen toe

en: Classic editor
nl_NL: Klassieke bewerker

en: Please enter templates name
nl_NL: Voer een template naam in

en: Confirm deleting "{template_name}" template, press Cancel to leave. This action cannot be undone.
nl_NL: Bevestig dat u de "{template_name}" template, wilt verwijderen. Druk op annuleren om te annuleren. Deze aktie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Press OK to delete section, Cancel to leave
nl_NL: Klik OK om deze sectie te verwijderen, of klik op annuleren.

en: Drag and drop me in the column
nl_NL: Drag & drop mij in de kolom

en: Press OK to delete "{tab_name}" tab, Cancel to leave
nl_NL: Klik OK om "{tab_name}" te verwijderen, of klik op annuleren

en: Section
nl_NL: Sectie

en: Please enter new tab title
nl_NL: Voer een nieuwe titel in voor de tab

en: Press OK to delete "{tab_name}" section, Cancel to leave
nl_NL: Klik OK om de "{tab_name}" sectie te verwijderen, of klik op annuleren

en: Please enter new section title
nl_NL: Voer een nieuwe titel in voor de sectie

en: Error. Please try again.
nl_NL: Er ging iets fout, probeer het opnieuw.

en: If you close this window all shortcode settings will be lost. Close this window?
nl_NL: Als u dit venster sluit, gaan alle shortcode-instellingen verloren. Wilt u dit venster sluiten?

en: Select element type
nl_NL: Selecteer type element

en: Media gallery
nl_NL: Media galerij

en: Element settings
nl_NL: Element instellingen

en: Add tab
nl_NL: Tab toevoegen

en: Are you sure you want to convert to new version?
nl_NL: Weet u zeker dat u wilt bijwerken naar een nieuwe versie?

en: Loading...
nl_NL: Laden...

en: Set Image
nl_NL: Stel afbeelding in

en: Are you sure taht you want to remove all your data?
nl_NL: Weet u zeker dat u alle data wilt verwijderen?

en: Loop settings
nl_NL: Loop instellingen

en: Enter custom layout for your row:
nl_NL: Voer een aangepaste layout voor deze rij in:

en: Wrong row layout format! Example: 1/2 + 1/2 or span6 + span6.
nl_NL: Foutief formaat voor deze rij! Voorbeeld: 1/2+1/2 of span6 + span6

en: Row background color
nl_NL: Rij achtergrond kleur

en: Row background image
nl_NL: Achtergrond afbeelding voor rijen

en: Added
nl_NL: Toegevoegd

en: Wrong wpb_map object. Base attribute is required
nl_NL: Foutief wpb_map object. Base attribuut is verplicht

en: Wrong layout params
nl_NL: Foutieve layout parameters

en: Save current page as a Template
nl_NL: Sla huidige pagina op als template

en: Load Template
nl_NL: Template laden

en: No custom templates yet.
nl_NL: Er zijn nog geen aangepaste templates.

en: Show all
nl_NL: Toon alles

en: Other
nl_NL: Overige

en: Select Content Element
nl_NL: Selecteer content element

en: Search by element name
nl_NL: Zoek op element naam

en: Close
nl_NL: Sluiten

en: Save
nl_NL: Opslaan

en: Cancel
nl_NL: Annuleren

en: Custom CSS
nl_NL: Aangepaste CSS

en: Enter custom CSS code here. Your custom CSS will be outputted only on this particular page.
nl_NL: Voer hier aangepaste CSS code in. Uw aangepaste CSS zal uitgevoerd worden op deze specifieke pagina.

en: Visual Composer for WordPress
nl_NL: Visual Composer voor WordPress

en: Add element
nl_NL: Element toevoegen

en: Add row
nl_NL: Rij toevoegen

en: Update
nl_NL: Bijwerken

en: Your page layout was created with previous Visual Composer version. Before converting your layout to the new version, make sure to <a target="_blank" href="http://kb.wpbakery.com/index.php?title=Update_Visual_Composer_from_3.4_to_3.5">read this page</a>.
nl_NL: De pagina layout is gecreëerd met een vorige versie van Visual Composer. Lees <a target="_blank" href="http://kb.wpbakery.com/index.php?title=Update_Visual_Composer_from_3.4_to_3.5">deze pagina</a> voordat je de layout bijwerkt naar de meest recente versie.

en: Convert to new version
nl_NL: Bijwerken naar nieuwe versie

en: Loading, please wait...
nl_NL: Laden, even geduld aub..

en: No content yet! You should add some...
nl_NL: Er is nog geen inhoud! Start met het plaatsen hiervan..

en: This is a visual preview of your page. Currently, you don't have any content elements. Click or drag the button <a href='#' class='add-element-to-layout'><i class='icon'></i> Add element</a> on the top to add content elements on your page. Alternatively add <a href='#' class='add-text-block-to-content' parent-container='#visual_composer_content'><i class='icon'></i> Text block</a> with single click.
nl_NL: Dit is een visuele voorvertoning van de pagina. Momenteel zijn er nog geen enkele elementen toegevoegd. Kik of sleep de knop <a href='#' class='add-element-to-layout'><i class='icon'></i>Element toevoegen</a> bovenaan deze pagina om content elementen toe te voegen. U kunt ook direct een <a href='#' class='add-text-block-to-content' parent-container='#visual_composer_content'><i class='icon'></i>Tekst blok</a> toevoegen.

en: Click the pencil icon on the content elements to change their properties.
nl_NL: Klik op het potlood icoon op een content element om deze te wijzigen.

en: Crunching...
nl_NL: Verkleinen...

en: Wrong name for shortcode:%s. Name required
nl_NL: Foutieve naam voor shortcode: %s. Naam is verplicht

en: Wrong base for shortcode:%s. Base required
nl_NL: Foutieve base voor shortcode: %s. Base is verplicht

en: Wrong attribute for '%s' shortcode. Attribute 'param_name' required
nl_NL: Foutief attribuut voor '%s' shortcode. Attribuut 'param_name' is verplicht

en: Wrong setting_name for shortcode:%s. Base can't be modified.
nl_NL: Foutieve setting_name voor shortcode: %s. Base kan niet gewijzigd worden.

en: Template file is missing for `%s` shortcode. Make sure you have `%s` file in your theme folder.
nl_NL: Sjabloonbestand ontbreekt voor `%s` shortcode. Zorg ervoor dat u `%s` bestand in uw thema map heeft.

en: Edit %s
nl_NL: Bewerk %s

en: Clone %s
nl_NL: Kopieer %s

en: Delete %s
nl_NL: Verwijder %s

en: Edit
nl_NL: Bewerken

en: Field type is changed from `textarea_html` to `textarea`, because it is already used by `
nl_NL: Veld type is veranderd van `textarea_html` naar `textarea` omdat het al gebruikt wordt door `

en: Add images
nl_NL: Voeg afbeeldingen toe

en: Add image
nl_NL: Voeg afbeelding toe

en: Append to this %s
nl_NL: Toevoegen aan deze %s

en: Prepend to this %s
nl_NL: Vooraan toevoegen aan deze %s

en: Edit this %s
nl_NL: Bewerk deze %s

en: Clone this %s
nl_NL: Kopieer deze %s

en: Delete this %s
nl_NL: Verwijder deze %s

en: Error! Can't connect to filesystem
nl_NL: Fout! Kan geen verbinding maken met bestandssysteem

en: Error! Envato username, api key and your purchase code are required for downloading updates from Envato marketplace for the Visual Composer. Visit <a href="
nl_NL: Fout! Envato gebruikersnaam, api key en uw aankoop code zijn nodig voor het downloaden van Envato marketplace updates voor de Visual Composer. Bezoek <a href = "

en: Error! Envato API error
nl_NL: Fout! Envato API fout

en: Error on unzipping package
nl_NL: Fout bij uitpakken van het zip bestand

en: Downloading package from envato market&#8230;
nl_NL: Download pakket vanaf envato market&#8230;

en: Build query
nl_NL: Query opbouwen

en: Post Count
nl_NL: Bericht teller

en: Order By
nl_NL: Sorteer op

en: Order
nl_NL: Sorteer

en: Post types
nl_NL: Post type

en: Author
nl_NL: Auteur

en: Categories
nl_NL: Categorieën

en: Individual Posts/Pages
nl_NL: Individuele berichten/pagina's

en: Date
nl_NL: Datum

en: Title
nl_NL: Titel

en: Modified
nl_NL: Bijgewerkt

en: Random
nl_NL: Willekeurig

en: Comment count
nl_NL: Aantal reacties

en: Menu order
nl_NL: Menu volgorde

en: Ascending
nl_NL: Oplopend

en: Descending
nl_NL: Aflopend

en: Manage options
nl_NL: Beheer opties

en: Select URL
nl_NL: Selecteer URL

en: Append to this column
nl_NL: Toevoegen aan deze kolom

en: Prepend to this column
nl_NL: Vooraan toevoegen aan deze kolom

en: Edit this column
nl_NL: Kolom bewerken

en: Column
nl_NL: Kolom

en: Extra class name
nl_NL: Extra class naam

en: If you wish to style particular content element differently, then use this field to add a class name and then refer to it in your css file.
nl_NL: Wilt u bepaalde elementen anders opmaken, gebruik dan dit veld om een aparte class toe te voegen en verwijs hierna in een aangepast css bestand.

en: Hello World
nl_NL: Hallo wereld

en: Foo attribute
nl_NL: Foo attribuut

en: I'm foo attribute
nl_NL: Ik ben een foo attribuut

en: Enter foo value.
nl_NL: Enter foo waarde

en: Text
nl_NL: Tekst

en: I'm hello world
nl_NL: Ik ben Hallo wereld

en: Enter your content.
nl_NL: Voer inhoud in.

en: Drop down example
nl_NL: Dropdown voorbeeld

en: One, two or three?
nl_NL: Een, twee of drie?

en: VC: Custom Teaser
nl_NL: VC: Aangepaste Teaser

en: Empty title
nl_NL: Lege titel

en: Image
nl_NL: Afbeelding

en: Excerpt
nl_NL: Uittreksel

en: Custom
nl_NL: Aangepaste

en: Featered
nl_NL: Uitgelicht

en: Link text
nl_NL: Link tekst

en: No link
nl_NL: Geen link

en: Link to post
nl_NL: Link naar bericht

en: Link to big image
nl_NL: Link naar groter formaat afbeelding

en: Add custom image
nl_NL: Voeg aangepaste afbeelding toe

en: Enable custom teaser
nl_NL: Gebruik aangepaste teaser

en: Here you can customize teaser block design. It will be used instead of default settings in "Posts Grid" or "Carousel" content elements.
nl_NL: Hier kunt u het voorproef blok ontwerp aan te passen. Het zal worden gebruikt in plaats van standaardinstellingen in "Posts Grid" of "Carousel" content elementen.

en: Custom layout
nl_NL: Aangepaste layout

en: Drag row to reorder
nl_NL: Drag/versleep de rij om te her-ordenen

en: Delete this row
nl_NL: Verwijder deze rij

en: Edit this row
nl_NL: Bewerk deze rij

en: Clone this row
nl_NL: Kopieer deze rij

en: View all posts filed under %s
nl_NL: Toon alle berichten binnen %s

en: Feed for all posts filed under %s
nl_NL: Feed voor alle berichten binnen %s

en: General Settings
nl_NL: Algemene instellingen

en: Design Options
nl_NL: Design opties

en: Element Class Names
nl_NL: Element class namen

en: Product License
nl_NL: Product Licentie

en: Main accent color
nl_NL: Hoofd accent kleur

en: Hover color
nl_NL: Hover kleur

en: Call to action background color
nl_NL: Call to action achtergrond kleur

en: Google maps background color
nl_NL: Google maps achtergrond kleur

en: Post slider caption background color
nl_NL: Berichten slider caption achter grond kleur

en: Progress bar background color
nl_NL: Voortgang balk achtergrond kleur

en: Separator border color
nl_NL: Divider border kleur

en: Tabs navigation background color
nl_NL: Tabbladen navigatie achtergrond kleur

en: Active tab background color
nl_NL: Actieve tab achtergrond kleur

en: Visual Composer Settings
nl_NL: Visual Composter instellingen

en: User groups access rules
nl_NL: Gebruikersgroepen toegangs regels

en: Disable responsive content elements
nl_NL: Schakel responsive inhoud uit

en: Use custom design options
nl_NL: Gebruik aangepaste design opties

en: Elements bottom margin
nl_NL: Elementen bottom margin

en: Grid gutter width
nl_NL: Breedte grid goot

en: Mobile screen width
nl_NL: Mobiele schermen breedte

en: Paste your CSS code
nl_NL: Plak de CSS code hier

en: Envato Username
nl_NL: Envato gebruikersnaam

en: Visual Composer License Key
nl_NL: Visual Composer Licentie Sleutel

en: Are you sure you want to reset to defaults?
nl_NL: Weet u zeker dat u wilt herstellen naar de standaard instellingen?

en: Something went wrong! Please try again later.
nl_NL: Er is iets misgegaan! Probeer het later nog eens.

en: License successfully activated. Thank you!
nl_NL: Licentie met succes geactiveerd. Bedankt!

en: Your license key is deactivated.
nl_NL: Uw licentie sleutel is gedeactiveerd.

en: Envato username and license key are required.
nl_NL: Envato gebruikersnaam en licentie sleutel zijn verreist

en: Invalid liense key. Please check information in your envato profile.
nl_NL: Ongeldige licentie sleutel. Controleer alstublieft de informatie in uw Envato profiel.

en: Wrong data. Please check your information or ask support for help.
nl_NL: Foutieve gegevens. Controleer uw informatie of neem contact op met de helpdesk.

en: License successfully activated. Thank you! (401)
nl_NL: Licentie met succes geactiveerd. Bedankt! (401)

en: Your license key is already activated on another website ({site}), you should deactivate it first or <a href="%s" target="_blank">obtain new license key</a>.
nl_NL: Uw licentie sleutel is al actief op een andere website ({site}), u dient deze is uit te schakelen of <a href="%s" target="_blank">een nieuwe licentie aan te schaffen</a>

en: Activate license
nl_NL: Activeer licentie

en: Deactivate license
nl_NL: Deactiveer licentie

en: Show Visual Composer & default editor
nl_NL: Toon Visual Composer & standaard editor

en: Show only Visual Composer
nl_NL: Toon alleen Visual Composer

en: Don't allow to use Visual Composer
nl_NL: Sta niet toe om Visual Composer te gebruiken

en: Visual Composer access
nl_NL: Visual Composer toegang

en: Enabled shortcodes
nl_NL: Schakel shortcodes in

en: Select All
nl_NL: Selecteer alles

en: Select none
nl_NL: Selecteer niets

en: Select for which content types Visual Composer should be available during post creation/editing.
nl_NL: Selecteer voor welke post types Visual Composer beschikbaar moet zijn tijdens het aanmaken en/of bewerken van berichten / pagina's.

en: If you want to add some custom CSS code to the plugin and don't want to modify any files, then it's a good place to enter your code at this field.
nl_NL: Als je aangepaste CSS code wilt gebruiken bij de plugin, dan kun je die hier invoeren. Tijdens het updaten van de plugin blijft deze CSS code bewaard.

en: Disable
nl_NL: Uitschakelen

en: Check this checkbox to prevent content elements from "stacking" one on top other (on small media screens, eg. mobile).
nl_NL: Vink deze checkbox aan om te voorkomen dat elementen boven op elkaar plakken (vooral op kleine schermen zoals mobiele toestellen).

en: Empty value
nl_NL: Lege Waarde

en: Enable
nl_NL: Inschakelen

en: Enable the use of custom design options for your site. When checked, custom css file will be used.
nl_NL: Gebruik een aangepaste ontwerp opties voor deze website. Wanneer deze optie is ingeschakeld wordt er een aangepaste CSS style gebruikt.

en: To change default vertical spacing between content elements, enter new value here. Example: 20px
nl_NL: Om de standaard verticale afstand tussen content elementen te wijzigen, voer hier nieuwe waarde in. Voorbeeld: 20x

en: To change default horizontal spacing between columns, enter new value in percents here.
nl_NL: Om de standaard horizontale afstand tussen de kolommen te wijzigen, voer nieuwe waarde in procenten in.

en: By default content elements "stack" one on top other when screen size is smaller then 480px. Here you can change that value if needed.
nl_NL: Standaard content elementen "stack" op elkaar wanneer het scherm kleiner is dan 480px. Verander hier die waarde veranderen als dat nodig is.

en: Your Envato username.
nl_NL: Uw Envato gebruikersnaam

en: Please enter your CodeCanyon Visual Composer license key, you can find your key by following the instructions on <a href="%s" target="_blank">this page</a>.
nl_NL: Vul uw CodeCanyon Visual Composer licentiesleutel in, u kunt deze vinden door de instructies te volgen op <a href="%s" target="_blank">deze pagina</a>.

en: You can find API key by visiting your Envato Account page, then clicking the My Settings tab. At the bottom of the page you'll find your account's API key.
nl_NL: U kunt API-sleutel te vinden op uw Envato account pagina, vervolgens op het tabblad Mijn instellingen. Aan de onderkant van de pagina vindt u van uw account de API-sleutel.

en: Here you can tweak default Visual Composer content elements visual appearance. By default Visual Composer is using neutral light-grey theme. Changing "Main accent color" will affect all content elements if no specific "content block" related color is set.
nl_NL: Hier kunt u standaard visuele verschijning van Visual Composer content elementen bewerken. Standaard Visual Composer is het gebruik van neutrale lichtgrijze thema. Veranderen van "Main accent color" zal effect hebben voor alle content elementen als er geen specifieke "content block" gerelateerde kleur is ingesteld.

en: A valid license key qualifies you for support and enables automatic updates. <strong>A license key may only be used for one Visual Composer installation on one WordPress site at a time.</strong> If you previosly activated your license key on another site, then you should deactivate it first or <a href="%s" target="_blank">obtain new license key</a>.
nl_NL: Met een geldige licentie sleutel kwalificeert u zich voor ondersteuning en automatische updates. <strong>Een licentie sleutel mag enkel gebruikt worden voor één WordPress website.</strong> Indien u eerder uw licentie sleutel op een andere website heeft geactiveerd, dient u deze uit te schakelen of <a href="%s" target="_blank">een nieuwe licentie aan te schaffen</a>

en: Invalid Margin value.
nl_NL: Ongeldige marge waarde

en: Invalid Gutter value.
nl_NL: Ongeldige goot waarde

en: Invalid "Responsive max" value.
nl_NL: Ongeldige "Responsive max" waarde.

en: Visual Composer: Your css class names settings are deprecated. <a href="%s">Click here to resolve</a>.
nl_NL: Visual Composer: Uw instellingen voor css klasse namen zijn verouderd. <a href="%s"> Klik hier om te lossen </ a>.

en: <strong>Deprecated:</strong> To override class names that are applied to Visual Composer content elements you should use WordPress add_filter('vc_shortcodes_css_class') function. <a class='vc_show_example'>See Example</a>.
nl_NL: <strong>Verouderd:</ strong> Om class namen die worden toegepast op Visual Composer content elementen te overschrijven moet je WordPress add_filter gebruiken('vc_shortcodes_css_class')<a class='vc_show_example'>zie voorbeeld</ a>.

en: You have used element class names settings to replace row and column css classes.
nl_NL: Je hebt element class namen instellingen waarmee je rij en kolom CSS-klassen vervangt.

en: Below is code snippet which you should add to your functions.php file in your theme, to replace row and column classes with custom classes saved by you earlier.
nl_NL: Hieronder is code snippet die je moet toevoegen aan uw functions.php bestand in uw thema, om rij en kolom klassen te vervangen door aangepaste klassen eerder opgeslagen door jou.

en: Remove all saved
nl_NL: Verwijder alle opgeslagen

en: Save Changes
nl_NL: Wijzigingen Opslaan

en: Restore to defaults
nl_NL: Herstel naar standaard

en: Something went wrong: js_composer_front_custom.css could not be created.
nl_NL: Er is iets misgegaan: js_composer_front_custom.css kon niet worden aangemaakt.

en: js_composer_front_custom.css could not be created. Connection error.
nl_NL: js_composer_front_custom.css kan niet worden gemaakt. Verbindingsfout.

en: js_composer_front_custom.css could not be created. Cannot write custom css to "%s".
nl_NL: js_composer_front_custom.css kan niet worden gemaakt. Kan aangepaste css niet schrijven naar "% s".

en: js_composer_front_custom.css could not be created. Problem with access.
nl_NL: js_composer_front_custom.css kan niet worden gemaakt. Probleem met toegang.

en: Something went wrong: custom.css could not be created.
nl_NL: Er is iets misgegaan: custom.css kon niet worden aangemaakt.

en: custom.css could not be created. Connection error.
nl_NL: custom.css kan niet worden gemaakt. Verbindingsfout.

en: custom.css could not be created. Cannot write custom css to "
nl_NL: custom.css kan niet worden gemaakt. Kan custom.css niet schrijven naar "

en: custom.css could not be created. Problem with access.
nl_NL: custom.css kan niet worden gemaakt. Probleem met toegang.

en: You do not have sufficient permissions to update plugins for this site.
nl_NL: Je hebt onvoldoende rechten om plugins voor deze site bij te werken.

en: This is required to enable file writing for js_composer
nl_NL: Dit is nodig om bestanden schrijven in te schakelen voor js_composer

en: Empty section. Edit page to add content here.
nl_NL: Lege sectie. Bewerk pagina om inhoud hier toe te voegen.

en: Text on the button
nl_NL: Tekst op de knop

en: View stream on flickr
nl_NL: Bekijk stream op flickr

en: Item
nl_NL: Artikel

en: All
nl_NL: Alles

en: Nothing found.
nl_NL: Niets gevonden

en: This is image placeholder, edit your page to replace it.
nl_NL: Dit is een plaatshouder afbeelding, bewerk uw pagina om deze te vervangen.

en: Previous slide
nl_NL: Vorige Slide

en: Next slide
nl_NL: Volgende Slide

en: Read more
nl_NL: Meer lezen

en: Click to toggle
nl_NL: Klik om te schakelen

en: Follow us on twitter
nl_NL: Volg ons op Twitter

en: Archives
nl_NL: Archief

en: Pages
nl_NL: Paginas

en: Recent Posts
nl_NL: Recente berichten

en: Recent Comments
nl_NL: Recente reacties

en: Permalink to %s
nl_NL: Permalink naar %s

en: Read more...
nl_NL: Meer lezen...

en: Link to
nl_NL: Link naar

en: On post
nl_NL: Op bericht

en: Big image
nl_NL: Grote afbeelding

en: Featured
nl_NL: Uitgelicht

en: Grey
nl_NL: Grijs

en: Blue
nl_NL: Blauw

en: Turquoise
nl_NL: Turkoois

en: Green
nl_NL: Groen

en: Orange
nl_NL: Oranje

en: Red
nl_NL: Rood

en: Black
nl_NL: Zwart

en: Regular size
nl_NL: Standaard formaat

en: Large
nl_NL: Groot

en: Small
nl_NL: Klein

en: Same window
nl_NL: Zelfde scherm

en: New window
nl_NL: Nieuw scherm

en: CSS Animation
nl_NL: CSS animatie

en: No
nl_NL: Nee

en: Top to bottom
nl_NL: Van boven naar beneden

en: Bottom to top
nl_NL: Van beneden naar boven

en: Left to right
nl_NL: Links naar rechts

en: Right to left
nl_NL: Rechts naar links

en: Appear from center
nl_NL: Verschijn vanuit midden

en: Select animation type if you want this element to be animated when it enters into the browsers viewport. Note: Works only in modern browsers.
nl_NL: Selecteer het type animatie als u wilt dat dit element te worden geanimeerd wanneer deze in de viewport van de browsers binnenkomt. Let op: Werkt alleen in moderne browsers.

en: Row
nl_NL: Rij

en: Content
nl_NL: Inhoud

en: Place content elements inside the row
nl_NL: Plaats inhoud elementen in de rij

en: Custom Background Color
nl_NL: Aangepaste achtergrond kleur

en: Select backgound color for your row
nl_NL: Selecteer een achtergrond kleur voor uw rij

en: Font Color
nl_NL: Tekst Kleur

en: Select font color
nl_NL: Selecteer een tekst kleur

en: You can use px, em, %, etc. or enter just number and it will use pixels.
nl_NL: U kunt px, em, %, etc gebruiken of alleen een getal invoeren om standaard pixels te gebruiken.

en: Bottom margin
nl_NL: Onderste marge

en: Background Image
nl_NL: Achtergrond afbeelding

en: Select background image for your row
nl_NL: Selecteer achtergrond afbeelding voor uw rij

en: Background Repeat
nl_NL: Achtergrond herhalen

en: Default
nl_NL: Standaard

en: Cover
nl_NL: Bedek

en: Contain
nl_NL: Houdt in

en: No Repeat
nl_NL: Geen herhaling

en: Select how a background image will be repeated
nl_NL: Selecteer hoe de achtergrondafbeelding herhaald wordt.

en: Text Block
nl_NL: Tekst blok

en: A block of text with WYSIWYG editor
nl_NL: Een tekstblok met WYSIWYG bewerker

en: <p>I am text block. Click edit button to change this text.</p>
nl_NL: <p>Ik ben een tekst blok. Klik op het potlood om deze tekst te wijzigen.</p>

en: Horizontal separator line
nl_NL: Horizontale scheidingslijn

en: Separator with Text
nl_NL: Separator met tekst

en: Horizontal separator line with heading
nl_NL: Horizontale scheidingslijn met titel

en: Separator title.
nl_NL: Separator titel

en: Title position
nl_NL: titel positie

en: Align center
nl_NL: centraal uitlijnen

en: Align left
nl_NL: links uitlijnen

en: Align right
nl_NL: rechts uitlijnen

en: Select title location.
nl_NL: selecteer titel locatie

en: Message Box
nl_NL: Bericht kader

en: Notification box
nl_NL: Meldingskader

en: Message box type
nl_NL: bericht kader type

en: Informational
nl_NL: Informatief

en: Warning
nl_NL: Waarschuwing

en: Success
nl_NL: Succes

en: Error
nl_NL: Fout

en: Select message type.
nl_NL: Selecteer bericht type

en: Message text
nl_NL: Bericht tekst

en: <p>I am message box. Click edit button to change this text.</p>
nl_NL: <p> Ik ben een bericht kader. Klik op de knop Bewerken om deze tekst te veranderen. </p>

en: Social
nl_NL: Sociaal

en: Facebook like button
nl_NL: Facebook Like knop

en: Button type
nl_NL: Knop type

en: Standard
nl_NL: Standaard

en: Button count
nl_NL: Knop telling

en: Box count
nl_NL: Kader telling

en: Select button type.
nl_NL: Selecteer knop type

en: Tweetmeme Button
nl_NL: Tweetmeme knop

en: Share on twitter button
nl_NL: Deel op twitter knop

en: Horizontal
nl_NL: Horizontaal

en: Vertical
nl_NL: Verticaal

en: None
nl_NL: Geen

en: Google+ Button
nl_NL: Google+ knop

en: Recommend on Google
nl_NL: Aangeraden door Google

en: Button size
nl_NL: Knop formaat

en: Tall
nl_NL: Lang

en: Select button size.
nl_NL: Selecteer knop formaat

en: Annotation
nl_NL: Aantekening

en: Bubble
nl_NL: Ballon

en: Select annotation type.
nl_NL: Selecteer aantekeningstype

en: Pinterest button
nl_NL: Pinterest knop

en: Button layout
nl_NL: Knop layout

en: No count
nl_NL: Geen telling

en: Select button layout.
nl_NL: Selecteer knop layout

en: Toggle element for Q&A block
nl_NL: Schakel element voor Q&A blok

en: Toggle title
nl_NL: Schakel titel

en: Toggle block title.
nl_NL: Schakel blok titel

en: Toggle content
nl_NL: Schakel inhoud

en: <p>Toggle content goes here, click edit button to change this text.</p>
nl_NL: <p> Toggle inhoud hoort hier, klikt u op de knop Bewerken om deze tekst te veranderen. </ p>

en: Toggle block content.
nl_NL: Schakel blok inhoud

en: Default state
nl_NL: Standaard stand

en: Closed
nl_NL: Gesloten

en: Open
nl_NL: Geopend

en: Select "Open" if you want toggle to be open by default.
nl_NL: Selecteer "Open" als u wilt schakelen naar standaard open zijn.

en: Single Image
nl_NL: Enkele afbeelding

en: Simple image with CSS animation
nl_NL: Simpele afbeelding met CSS animatie

en: Widget title
nl_NL: Widget titel

en: What text use as a widget title. Leave blank if no title is needed.
nl_NL: Welke tekst er gebruikt moet worden als widget titel, laat leeg indien er geen titel gebruikt hoeft te worden

en: Select image from media library.
nl_NL: Selecteer afbeelding van media bibliotheek

en: Image size
nl_NL: Afbeeldingsformaat

en: Enter image size. Example: thumbnail, medium, large, full or other sizes defined by current theme. Alternatively enter image size in pixels: 200x100 (Width x Height). Leave empty to use 'thumbnail' size.
nl_NL: Voer beeldformaat in. Voorbeeld: thumbnail, medium, groot, volledige of andere maten gedefinieerd door de huidige thema. Alternatieve invoer beeldgrootte in pixels: 200x100 (breedte x hoogte). Laat leeg om 'thumbnail' formaat te gebruiken.

en: Image alignment
nl_NL: Afbeelding uitlijning

en: Select image alignment.
nl_NL: Selecteer afbeelding uitlijning

en: Link to large image?
nl_NL: Link naar grote afbeelding?

en: If selected, image will be linked to the bigger image.
nl_NL: Indien geselecteerd zal de afbeelding gelinkt zijn naar een groter formaat.

en: Yes, please
nl_NL: Ja, graag

en: Image link
nl_NL: Afbeeldingslink

en: Enter url if you want this image to have link.
nl_NL: Voer url in indien u wilt dat deze afbeelding een link heeft.

en: Link Target
nl_NL: Link doelwit

en: Image Gallery
nl_NL: afbeeldingen galerij

en: Responsive image gallery
nl_NL: Responsive afbeeldingen galerij

en: Gallery type
nl_NL: Galerij type

en: Image grid
nl_NL: Afbeeldingen raster

en: Select gallery type.
nl_NL: Selecteer galerij type

en: Auto rotate slides
nl_NL: Auto roteer sliderafbeeldingen

en: Auto rotate slides each X seconds.
nl_NL: Auto roteer afbeeldingen elke X seconden

en: Images
nl_NL: Afbeeldingen

en: Select images from media library.
nl_NL: Selecteer afbeeldingen vanuit media bibliotheek

en: On click
nl_NL: Tijdens klik

en: Do nothing
nl_NL: Doe niks

en: Open custom link
nl_NL: Open aangepaste link

en: What to do when slide is clicked?
nl_NL: Wat te doen wanneer de slider afbeelding is geklikt

en: Custom links
nl_NL: Aangepaste links

en: Enter links for each slide here. Divide links with linebreaks (Enter).
nl_NL: Voer links in voor iedere slider afbeelding. Scheid links met een lijnbreuk (Enter).

en: Custom link target
nl_NL: Aangepast link doelwit

en: Select where to open  custom links.
nl_NL: Selecteer waar aangepaste links geopend moeten worden

en: Image Carousel
nl_NL: Afbeelding Carousel

en: Animated carousel with images
nl_NL: Geanimeerd carousel met afbeeldingen

en: Slides will be positioned horizontally (for horizontal swipes) or vertically (for vertical swipes)
nl_NL: Slider afbeeldingen worden horizontaal gepositioneerd (voor horizontale swipes) of verticaal (voor verticale swipes)

en: Slider speed
nl_NL: Slider snelheid

en: Duration of animation between slides (in ms)
nl_NL: Duur van animatie tussen slider afbeeldingen (in ms)

en: Slides per view
nl_NL: Slides per weergave

en: Set numbers of slides you want to display at the same time on slider's container for carousel mode. Also supports for 'auto' value, in this case it will fit slides depending on container's width. 'auto' mode doesn't compatible with loop mode.
nl_NL: Stel het aantal slider afbeeldingen in dat u tegelijkertijd wilt weergeven in het slider kader voor carousel modus. Ondersteund ook 'auto' waarde, in dit geval zal het de slides aanpassen afhankelijk van de breedte van het kader. 'auto' modus is niet compatibel met loop modus.

en: Slider autoplay
nl_NL: Slider auto afspelen

en: Enables autoplay mode.
nl_NL: Schakelt auto-afspelen in

en: Hide pagination control
nl_NL: Verberg pagination bestuur

en: If YES pagination control will be removed .
nl_NL: Indien ingeschakeld zal het bestuur uitgeschakeld worden

en: Hide prev/next buttons
nl_NL: Verberg vorige/volgende knoppen

en: If "YES" prev/next control will be removed
nl_NL: Indien "YES" zullen de vorige/volgende knoppen verborgen

en: Partial view
nl_NL: Gedeeltelijke weergave

en: If "YES" part of the next slide will be visible on the right side.
nl_NL: Indien "YES" zal een deel van de volgende slide zichtbaar zijn aan de rechter zijde.

en: Enables loop mode.
nl_NL: Schakel loopmodus in

en: Tabs
nl_NL: Tabbladen

en: Tabbed content
nl_NL: Tabblad inhoud

en: Auto rotate tabs
nl_NL: Auto roteer tabbladen

en: Auto rotate tabs each X seconds.
nl_NL: Auto roteer tabbladen elke X seconden.

en: Tab 1
nl_NL: Tabblad 1

en: Tab 2
nl_NL: Tabblad 2

en: Tour Section
nl_NL: Tour sectie

en: Tabbed tour section
nl_NL: Tabblad Tour sectie

en: Slide 1
nl_NL: Slider afbeelding 1

en: Slide 2
nl_NL: Slider afbeelding 2

en: Tab title.
nl_NL: Tablad title

en: Tab ID
nl_NL: Tabblad ID

en: Accordion
nl_NL: Accordeon

en: jQuery UI accordion
nl_NL: jQuery UI accordeon

en: Active tab
nl_NL: Actief tabblad

en: Enter tab number to be active on load or enter false to collapse all tabs.
nl_NL: Voer een tabblad nummer in dat actief moet zijn wanneer deze geladen wordt of voer false in om alle tabbladen ingeklapt te laden.

en: Allow collapsible all
nl_NL: Sta inklapbaar toe voor alle tabbladen

en: Select checkbox to allow for all sections to be be collapsible.
nl_NL: Vink aan om alle sectie inklapbaar te maken.

en: Allow
nl_NL: Toestaan

en: Add accordion section
nl_NL: Voeg accordeon sectie toe

en: Section 1
nl_NL: Sectie 1

en: Section 2
nl_NL: Sectie 2

en: Accordion Section
nl_NL: Accordeon sectie

en: Accordion section title.
nl_NL: Accordeon sectie titel

en: Teaser (posts) Grid
nl_NL: Voerproef (posts) raster

en: Columns count
nl_NL: Kolommen telling

en: Select columns count.
nl_NL: Selecteer kolommen telling

en: Select post types to populate posts from.
nl_NL: Selecteer post types om als berichten te gebruiken.

en: Teasers count
nl_NL: Voorproef tellingen

en: How many teasers to show? Enter number or word "All".
nl_NL: Hoeveel voorproeven wilt u weergeven? Voer een getal of woord in "All".

en: Teaser (Excerpt)
nl_NL: Voorproef (Uittreksel)

en: Full Content
nl_NL: Volledige Inhoud

en: Teaser layout template.
nl_NL: Voorproef layout template.

en: Title + Thumbnail + Text
nl_NL: Titel + thumbnail + tekst

en: Thumbnail + Title + Text
nl_NL: Thumbnail + titel + tekst

en: Thumbnail + Text
nl_NL: Thumbnail + tekst

en: Thumbnail + Title
nl_NL: Thumbnail + titel

en: Thumbnail only
nl_NL: Alleen een thumbnail

en: Title + Text
nl_NL: Titel + tekst

en: Teaser layout.
nl_NL: Voorproef layout

en: Link to bigger image
nl_NL: Link naar groter formaat afbeelding

en: Thumbnail to bigger image, title to post
nl_NL: Thumbnail naar groter formaat afbeelding, titel naar post

en: Link target
nl_NL: Link doelwit

en: Teaser grid layout
nl_NL: Voorproef raster layout

en: Grid
nl_NL: Raster

en: Grid with filter
nl_NL: Raster met filter

en: Fit rows
nl_NL: Pas aan op rijen

en: Masonry
nl_NL: Metselwerk

en: Select taxonomies from.
nl_NL: Selecteer taxonomieën uit.

en: Thumbnail size
nl_NL: Thumbnail formaat

en: Enter thumbnail size. Example: thumbnail, medium, large, full or other sizes defined by current theme. Alternatively enter image size in pixels: 200x100 (Width x Height).
nl_NL: Voor thumnail formaat in. Voorbeeld: thumbnail, medium, groot, volledig of andere maten gedefinieerd door de huidige thema. Alternatieve invoer beeldgrootte in pixels: 200x100 (breedte x hoogte).

en: Post/Page IDs
nl_NL: Bericht/Pagina ID's

en: Fill this field with page/posts IDs separated by commas (,) to retrieve only them. Use this in conjunction with "Post types" field.
nl_NL: Voer hier pagina/bericht ID's in gescheiden door komma's (,) om alleen deze op te halen. Gebruikt dit in combinatie met het "Post types" veld.

en: Exclude Post/Page IDs
nl_NL: Sluit bericht/pagina ID's uit

en: Fill this field with page/posts IDs separated by commas (,) to exclude them from query.
nl_NL: Voer hier pagina/bericht ID's in gescheiden door komma's (,) om deze uit te sluiten van de query.

en: If you want to narrow output, enter category names here. Note: Only listed categories will be included. Divide categories with linebreaks (Enter).
nl_NL: Indien u de uitvoer wilt verfijnen, voer hier dan categorie namen in. Opmerking: Alleen opgenomen categorieën zullen worden opgenomen. Scheidt categorien met lijnbreuken (Enter).

en: Order by
nl_NL: Sorteer op

en: Select how to sort retrieved posts. More at %s.
nl_NL: Selecteer hoe u berichten wilt ophalen. Meer in %s.

en: Order way
nl_NL: Bestel manier

en: Designates the ascending or descending order. More at %s.
nl_NL: Bepaalt de oplopende of aflopende volgorde. Meer op% s.

en: Posts Grid
nl_NL: Berichten raster

en: Posts in grid view
nl_NL: Berichten in raster weergave

en: Grids content
nl_NL: Raster inhoud

en: Create WordPress loop, to populate content from your site.
nl_NL: Maak een WordPress loop, om uw website te vullen met inhoud.

en: Teaser layout
nl_NL: Voorproef layout

en: Control teasers look. Enable blocks and place them in desired order. Note: This setting can be overrriden on post to post basis.
nl_NL: Beheer voorproef uiterlijk. Schakel blokken in en plaats deze en de gewenste volgorde. Opmerking: Deze instelling kan worden overschreven op post naar post basis.

en: Teaser/Excerpt
nl_NL: Voorproef/Uittreksel

en: Full content
nl_NL: Volledige Inhoud

en: Read more link
nl_NL: Lees meer link

en: Show filter
nl_NL: Toon Filter

en: Select this to place animated category filter to your posts grid.
nl_NL: Selecteer dit om een geanimeerde categorie filter in uw berichten raster te plaatsen.

en: Animated carousel with posts
nl_NL: Geanimeerde carousel met berichten

en: Carousel content
nl_NL: Carousel inhoud

en: Posts Slider
nl_NL: Berichten Slider

en: Slider with WP Posts
nl_NL: Slider met WP berichten

en: Select slider type.
nl_NL: Selecteer slider type.

en: Slides count
nl_NL: Aantaal slider afbeeldingen

en: How many slides to show? Enter number or word "All".
nl_NL: Hoeveel slider afbeeldingen wilt u tonen? Voer een getal of woord in "All".

en: Description
nl_NL: Beschrijving

en: No description
nl_NL: Geen beschrijving

en: Some sliders support description text, what content use for it?
nl_NL: Sommige sliders ondersteunen een beschrijving, welke content wilt u hiervoor gebruiken.

en: Output post title?
nl_NL: Bericht titel tonenh?

en: If selected, title will be printed before the teaser text.
nl_NL: Indien geselecteerd, zal de titel voordat de teaser tekst getoond.

en: Fill this field with page/posts IDs separated by commas (,), to retrieve only them. Use this in conjunction with "Post types" field.
nl_NL: Voer hier pagina/bericht ID's in gescheiden door komma's (,) om alleen deze op te halen. Gebruikt dit in combinatie met het "Post types" veld.

en: Structure
nl_NL: Structuur

en: Place widgetised sidebar
nl_NL: Plaats Widgetised Sidebar

en: Select which widget area output.
nl_NL: Selecteer een widget gebied voor de uitvoer.

en: Address book icon
nl_NL: Adresboek icoon

en: Alarm clock icon
nl_NL: Alarmklok icoon

en: Anchor icon
nl_NL: Anker icoon

en: Application Image icon
nl_NL: Applicatie afbeelding icoon

en: Arrow icon
nl_NL: Pijl icoon

en: Asterisk icon
nl_NL: Sterretje icoon

en: Hammer icon
nl_NL: Hamer icoon

en: Balloon icon
nl_NL: Ballon icoon

en: Balloon Buzz icon
nl_NL: Ballon tril icoons

en: Balloon Facebook icon
nl_NL: Ballon Facebook icoon

en: Balloon Twitter icon
nl_NL: Ballon Twitter icoon

en: Battery icon
nl_NL: Batterij icoon

en: Binocular icon
nl_NL: Verrekijker icoon

en: Document Excel icon
nl_NL: Excel document icoon

en: Document Image icon
nl_NL: Afbeelding document icoon

en: Document Music icon
nl_NL: Muziek document icoon

en: Document Office icon
nl_NL: Office document icoon

en: Document PDF icon
nl_NL: PDF document icoon

en: Document Powerpoint icon
nl_NL: Powerpoint document icoon

en: Document Word icon
nl_NL: Word document icoon

en: Bookmark icon
nl_NL: Voeg toe aan favorieten icoon

en: Camcorder icon
nl_NL: Camcorder icoon

en: Camera icon
nl_NL: Camera icoon

en: Chart icon
nl_NL: Grafiek icoon

en: Chart pie icon
nl_NL: Cirkeldiagram icoon

en: Clock icon
nl_NL: Klok icoon

en: Fire icon
nl_NL: Vuur icoon

en: Heart icon
nl_NL: Hartje icoon

en: Mail icon
nl_NL: Post icoon

en: Play icon
nl_NL: Speel icoon

en: Shield icon
nl_NL: Schild icoon

en: Video icon
nl_NL: Video icoon

en: Button
nl_NL: Knop

en: Eye catching button
nl_NL: Opvallende knop

en: Text on the button.
nl_NL: Tekst op de knop

en: URL (Link)
nl_NL: URL (link)

en: Button link.
nl_NL: Knop link.

en: Target
nl_NL: Doel

en: Color
nl_NL: Kleur

en: Button color.
nl_NL: Knop kleur.

en: Icon
nl_NL: Icoon

en: Button icon.
nl_NL: Knop icoon.

en: Size
nl_NL: Formaat

en: Button size.
nl_NL: Knop formaar

en: Catch visitors attention with CTA block
nl_NL: Vang de aandacht van bezoekers met het CTA blok

en: Click edit button to change this text.
nl_NL: Klik op knop bewerken om deze tekst te wijzigen

en: Button position
nl_NL: Knop positie

en: Align bottom
nl_NL: Knop uitlijnen

en: Select button alignment.
nl_NL: Selecteer knop uitlijning

en: Video Player
nl_NL: Video speler

en: Embed YouTube/Vimeo player
nl_NL: Embed YouTube/Vimeo speler

en: Link to the video. More about supported formats at %s.
nl_NL: Link naar de video, Meer over ondersteunde formats %s.

en: Map block
nl_NL: Kaart blok

en: Link to your map. Visit %s find your address and then click "Link" button to obtain your map link.
nl_NL: Link naar uw kaart. Bezoek %s en zoek uw adres. Klik vervolgens op de "Link" knop om uw kaart link te kopiëren.

en: Map height
nl_NL: Kaart hoogte

en: Enter map height in pixels. Example: 200.
nl_NL: Voer een kaart hoogte in in pixels. Voorbeeld: 200.

en: Map type
nl_NL: Kaart type

en: Map
nl_NL: Kaart

en: Satellite
nl_NL: Sateliet

en: Map + Terrain
nl_NL: Kaart + Terrein

en: Select map type.
nl_NL: Selecteer kaart type

en: Map Zoom
nl_NL: Kaart zoom

en: 14 - Default
nl_NL: 14-  standaard

en: Remove info bubble
nl_NL: Verwijder informatie ballon

en: If selected, information bubble will be hidden.
nl_NL: indien geselecteerd zal de informatie ballon verborgen worden.

en: Output raw html code on your page
nl_NL: Toon raw html code op uw pagina

en: Enter your HTML content.
nl_NL: Voor uw HTML inhoud in.

en: Output raw javascript code on your page
nl_NL: Toon raw javascript code op uw pagina

en: Enter your JS code.
nl_NL: Voor uw JS code in.

en: Image feed from your flickr account
nl_NL: Afbeeldingsfeed vanuit uw Flickr account

en: Flickr ID
nl_NL: Flicker ID

en: To find your flickID visit %s.
nl_NL: Om uw Flickr ID te vinden bezoek %s.

en: Number of photos
nl_NL: Aantal foto's

en: Number of photos.
nl_NL: Aantal foto's.

en: User
nl_NL: Gebruiker

en: Group
nl_NL: Groep

en: Photo stream type.
nl_NL: Foto stream type

en: Display
nl_NL: Weergeef

en: Latest
nl_NL: Laatste

en: Photo order.
nl_NL: Foto volgorde

en: Progress Bar
nl_NL: Voortgangsbalk

en: Animated progress bar
nl_NL: Geanimeerde Voortgangsbalk

en: Graphic values
nl_NL: Grafische waardes

en: Input graph values here. Divide values with linebreaks (Enter). Example: 90|Development
nl_NL: Voer hier waardes in voor de grafiek. Scheid waardes met lijnbreuken (Enter). Voorbeeld:  90|Ontwikkeling

en: Units
nl_NL: Eenheden

en: Enter measurement units (if needed) Eg. %, px, points, etc. Graph value and unit will be appended to the graph title.
nl_NL: Voor een maat eenheid in (indien nodig). Bijvoorbeeld: %, px, punten, etc. Grafiek waarde en eenheid zal worden toegevoegd aan de grafiek titel.

en: Bar color
nl_NL: Balk kleur

en: Custom Color
nl_NL: Aangepaste kleur

en: Select bar background color.
nl_NL: Selecteer achtergrondkleur voor de balk

en: Bar custom color
nl_NL: Aangepaste balk kleur

en: Select custom background color for bars.
nl_NL: Selecteer aangepaste achtergrond kleur voor de balken.

en: Options
nl_NL: Opties

en: Add Stripes?
nl_NL: Strepen toevoegen?

en: Add animation? Will be visible with striped bars.
nl_NL: Animatie toevoegen? Zal zichtbaar zijn gestreepte balken.

en: Pie chart
nl_NL: Cirkeldiagram

en: Animated pie chart
nl_NL: Geanimeerd cirkeldiagram

en: Pie value
nl_NL: Cirkel waarde

en: Input graph value here. Witihn a range 0-100.
nl_NL: Voer hier een grafiek waarde in tussen de 0-100.

en: Pie label value
nl_NL: Cirkel label waarde

en: Input integer value for label. If empty "Pie value" will be used.
nl_NL: Voer een geheel getal in voor het label. Indien leeg zal "Pie valie" gebruikt worden.

en: Select pie chart color.
nl_NL: Selecteer Cirkeldiagram kleur.

en: Contact Form 7
nl_NL: Contact form 7

en: Place Contact Form7
nl_NL: Plaats Contact Form7

en: Form title
nl_NL: Formulier titel

en: What text use as form title. Leave blank if no title is needed.
nl_NL: Welke tekst moet er gebruikt worden als titel. Laat leeg indien er geen titel nodig is.

en: Select contact form
nl_NL: Selecteer een contactformulier

en: Choose previously created contact form from the drop down list.
nl_NL: Kies een eerder gemaakt formulier uit het drop down menu.

en: Layer Slider
nl_NL: Slider laag

en: Place LayerSlider
nl_NL: Plaats Slider laag

en: LayerSlider ID
nl_NL: Slider laag ID

en: Select your LayerSlider.
nl_NL: Selecteer uw Slider laag

en: Revolution Slider
nl_NL: Revolutie Slider

en: Place Revolution slider
nl_NL: Plaats Revolutie Slider

en: Select your Revolution Slider.
nl_NL: Selecteer uw revolutie slider

en: No Gravity forms found.
nl_NL: Geen Gravity formulieren gevonden.

en: Select a form to display.
nl_NL: Selecteer een formulier om te weergeven.

en: Gravity Form
nl_NL: Gravity Formulier

en: Place Gravity form
nl_NL: Plaats Gravity Formulier

en: Form
nl_NL: Formulier

en: Select a form to add it to your post or page.
nl_NL: Selecteer een formulier om het aan uw bericht of pagina toe te voegen.

en: Display Form Title
nl_NL: Formulier titel weergeven

en: Yes
nl_NL: Ja

en: Would you like to display the forms title?
nl_NL: Wilt u de formulier titel weergeven?

en: Display Form Description
nl_NL: Weergeef formulier beschrijving

en: Would you like to display the forms description?
nl_NL: Wilt u de formulier beschrijving weergeven?

en: Enable AJAX?
nl_NL: AJAX inschakelen?

en: Enable AJAX submission?
nl_NL: AJAX indiening inschakelen?

en: Tab Index
nl_NL: Tabblad Index

en: (Optional) Specify the starting tab index for the fields of this form. Leave blank if you're not sure what this is.
nl_NL: (Optioneel) Geef het eerste tabblad index voor de velden van dit formulier. Laat leeg als u niet zeker weet wat dit is.

en: Search
nl_NL: Zoeken

en: WordPress Widgets
nl_NL: Wordpress Widgets

en: A search form for your site
nl_NL: Een zoekformulier voor uw site

en: What text use as a widget title. Leave blank to use default widget title.
nl_NL: Welke tekst te gebruiken als widget titel. Laat leeg om de standaard widget titel te gebruiken.

en: Log in/out, admin, feed and WordPress links
nl_NL: Log in/uit, admin, feed en WordPress links

en: The most recent comments
nl_NL: De meest recente reacties

en: Number of comments to show
nl_NL: Aantal reacties om te weergeven

en: Calendar
nl_NL: Kalender

en: A calendar of your sites posts
nl_NL: Een kalender van uw websites berichten

en: Your sites WordPress Pages
nl_NL: Uw Wordpress Widgets Paginas

en: Sort by
nl_NL: Sorteren op

en: Page title
nl_NL: Pagina titel

en: Page order
nl_NL: Pagina volgorde

en: Page ID
nl_NL: Pagina ID

en: Exclude
nl_NL: Uitsluiten

en: Page IDs, separated by commas.
nl_NL: Pagina IDs, gescheiden door kommas (,).

en: Tag Cloud
nl_NL: Tag Wolk

en: Your most used tags in cloud format
nl_NL: Uw meest gebruikte tags in wolk format

en: Taxonomy
nl_NL: Taxonomie

en: Custom Menu
nl_NL: Aangepast Menu

en: Use this widget to add one of your custom menus as a widget
nl_NL: Gebruik deze widget om een aangepast menu toe te voegen als widget

en: Custom menus not found. Please visit <b>Appearance > Menus</b> page to create new menu.
nl_NL: Aangepaste menus niet gevonden. Bezoek de <b>Weergave > Menus</b> pagina om een nieuw menu te maken.

en: Arbitrary text or HTML
nl_NL: Willekeurige tekst of HTML

en: The most recent posts on your site
nl_NL: De meest recente berichten op uw website

en: Number of posts to show
nl_NL: Aantal berichten om te weergeven

en: Display post date?
nl_NL: Bericht datum weergeven?

en: All Links
nl_NL: Alle Links

en: Your blogroll
nl_NL: Uw Blogrol

en: Link Category
nl_NL: Link Categorie

en: Link title
nl_NL: Link titel

en: Link rating
nl_NL: Link waardering

en: Show Link Image
nl_NL: Toon Link afbeelding

en: Show Link Name
nl_NL: Toon Link Naam

en: Show Link Description
nl_NL: Toon Link Beschrijving

en: Show Link Rating
nl_NL: Toon Link Waardering

en: Number of links to show
nl_NL: Aantal links om te weergeven

en: A list or dropdown of categories
nl_NL: Een lijst of drop down met categoriën

en: Display as dropdown
nl_NL: Toon als drop down

en: Show post counts
nl_NL: Toon bericht telling

en: Show hierarchy
nl_NL: Toon hiërarchie

en: A monthly archive of your sites posts
nl_NL: Een maandelijks archief van uw websites berichten

en: Entries from any RSS or Atom feed
nl_NL: Inzendingen van elke RSS of Atom feed

en: Enter the RSS feed URL.
nl_NL: Voer de RSS feed URL in.

en: Items
nl_NL: Artikelen

en: 10 - Default
nl_NL: 10 - Standaard

en: How many items would you like to display?
nl_NL: Hoeveel artikelen wilt u tonen?

en: Display item content?
nl_NL: Toon artikel inhoud?

en: Display item author if available?
nl_NL: Toon artikel auteur indien beschikbaar?

en: Display item date?
nl_NL: Toon artikel datum?
